Piłka lacrosse – jakie są jej rodzaje?

Piłka lacrosse cieszy się dość sporym zainteresowaniem, więc kwestią czasu było to, że zacznie pojawiać się w różnych rodzajach. Jakie dokładnie piłki do lacrosse na nas czekają? Jakie są rodzaje piłek do masażu? Sprawdzamy!

Lacrosse piłka – co to takiego?

Zanim przejdziemy do sedna sprawy, warto ustalić, o jakich dokładnie produktach mowa. Co skrywa się pod pojęciem lacrosse ball? Z czym mamy do czynienia? Lacrosse ball lub piłka lacrosse to twarda piłka do masażu, która produkowana jest z solidnych i jakościowych surowców, które dodatkowo podlegają recyklingowi. Jej popularność wynika przede wszystkim z tego, że piłka do lacrosse pozwala na wykonywanie punktowego i precyzyjnego masażu różnych partii ciała. Co ważne, lacrosse piłka została tak opracowana, byśmy sami mogli korzystać z jej dobroczynnych właściwości. 

Dlatego nie powinno nas zdziwić, że piłka lacrosse polecana jest nie tylko do stosowania w gabinetach rehabilitacyjnych, ale również w zaciszu domowym. To właśnie z jej pomocą będziemy mogli zapewnić swoim mięśniom dogłębny relaks, a nawet niwelować dolegliwości bólowe różnych partii ciała. To jednak nie wszystko, ponieważ twarda piłka do masażu dostępna pod adresem https://www.activ-space.pl/pl/c/Pilki-do-masazu/37 stanowi idealną profilaktykę przed różnego typu kontuzjami i urazami, a jeśli już wystąpią, to pomoże nam wrócić do pełnego zdrowia po ich przebyciu.

Piłka do lacrosse – rodzaje


Najlepsze piłki do lacrosse zostały pokryte specjalną gumową powłoką i spełniają w pełni przypisane im zadania. Warto jednak zauważyć, że lacrosse ball występuje w wielu rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych, więc każdy z nas jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Do wyboru pozostaje pojedyncza lacrosse piłka oraz podwójna piłka do lacrosse. Małe piłeczki do masażu ze względu na swoją wielkość nadają się do tego, by zabrać je w podróż, czy nawet na trening na siłowni lub w plenerze. W przypadku piłek lacrosse o większych rozmiarach już lepiej korzystać z nich w warunkach domowych, czy nawet podczas aktywności w ogrodzie.