Nurofen dla dzieci ibuprofen 200mg 6 tabletek leki przeciwbólowe

3,83

SKU: e051fa25c628 Kategoria: Tagi: , , ,

Opis

NUROFEN (IBUPROFEN 200 MG)Pierwsze w Polsce łatwe do połknięcia tabletki z Ibuprofenem dla dzieci od 6. roku życiaCechy produktuMała, łatwa do połknięcia tabletka
Dawka dostosowana dla dzieci od 6. roku życia – nie ma potrzeby dzielenia tabletki
Dostępne opakowanie: 6 tabletek powlekanychOpis produktu
Pierwsze w Polsce łatwe do połknięcia tabletki z Ibuprofenem dla dzieci od 6. roku życia. Wskazania do stosowania to: bóle różnego pochodzenia (bóle głowy, bóle zębów np. po ekstrakcji, nerwobóle, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu).Składniki
Jedna tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu.Instrukcje dotyczące przechowywania
Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować leku Nurofen po upływie terminu ważności zamieszczonego na pudełku oraz na blistrze
(po EXP). Termin ważności oznacza ostatni dzień danego miesiąca.Informacje dotyczące stosowania
Dzieci: Optymalne dawkowanie znajduje się między 7 – 10 mg/kg masy ciała 3 do 4 razy na dobę, co odpowiada dawce dobowej 20 – 30 mg/kg. Zaleca się, aby w leczeniu bólu i gorączki nie przekraczać dawki dobowej 30 mg/kg/dobę.
Dzieci od 6 do 9 lat (20 do 30 kg): 1 tabletka 200 mg. W razie potrzeby, 1 tabletka co 6 godzin. Nie należy przekraczać dawki 3 tabletki/dobę (600 mg).
Dzieci od 9 do 12 lat (30 do 40 kg): 1 tabletka 200 mg. W razie potrzeby, 1 tabletka co 4 do 6 godzin. Nie należy przekraczać dawki 4 tabletki/dobę (800 mg).
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat (powyżej 40 kg): Dawka początkowa – 2 tabletki, potem w razie potrzeby od 1 do 2 tabletek co 4 do 6 godzin. Tabletki należy popijać wodą. Nie stosować więcej niż 6 tabletek (1200 mg ibuprofenu) w ciągu doby. Należy
zachować 4-godzinną przerwę pomiędzy dawkami.Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg 20 kapsułek miękkich leki przeciwbólowe

od
9,99

Zobacz

Nurofen dla dzieci ibuprofen 200mg 6 tabletek leki przeciwbólowe

od
3,83

Zobacz

Nurofen Express Forte ibuprofen 400mg 10 kapsułek leki przeciwbólowe

od
7,54

Zobacz

Nurofen Plus 12 tabletek

od
10,76

Zobacz

Nurofen ibuprofen 200mg 12 tabletek leki przeciwbólowe

od
4,51

Zobacz

Nurofen Ultima ibuprofen 200 mg paracetamol 500 mg leki przeciwbólowe 24 tabletki

ostatnia cena
20,19

Zobacz

Nurofen Ultima ibuprofen 200 mg paracetamol 500 mg leki przeciwbólowe 12 tabletek

ostatnia cena
9,69

Zobacz

Przeciwbólowe

arom, sinupret dla dzieci, refluks przełyku objawy, lek na przeziębienie w saszetkach, kaszki bobovita, dziecko bez zebow, leki przeciwwirusowe bez recepty, spis leków, philips respironic, ból zęba po zatruciu ile trwa, bolący jajnik, pedipur, syrop z cebuli apteka, menoplant soya, jak wygląda kurzajka na stopie, cepan krem

yyyyy