Paracetamol lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 500mg 50 tabl./1opak.

9,99

SKU: c180d6aa0564 Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Bóle różnego pochodzenia i o natężeniu łagodnym do umiarkowanego, szczególnie takie jak:bóle głowy;migreny;bóle reumatyczne;bóle stawowe, mięśniowe i kostne;bóle kręgosłupa;nerwobóle;bóle menstruacyjne;bóle zębów.Gorączka (np. w przebiegu przeziębienia i (lub) grypy).Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przeciwbólowe

olej żywokostowy z gojnikiem astron, antirougeurs fort, płyn do płukania jamy ustnej, ostropest herbata, wory pod oczami, jak wyciągnąć kleszcza, oculobon opinie, sama gorączka u dziecka, wapno dla rocznego dziecka, brilique zamienniki, termofor cena, ludzie z depresją, maść na rany pooperacyjne, zovirax tabletki, antyperspirant naturalny, claritine syrop dawkowanie

yyyyy